Dziękuję Ci Panie! Drukuj
Autor: Cieplik Paulina   
piątek, 31 sierpnia 2012 00:00

Miałam 12 lat, kiedy runęły wieże World Trade Center, a w mediach zaczęło być bardzo głośno o terroryzmie. Wciąż mówiono o nowych atakach, o ofiarach, o młodych i starszych ludziach, którzy zupełnie niespodziewanie ponieśli śmierć. Mimo, że byłam jeszcze małą dziewczynką, to zdałam sobie wtedy nagle sprawę jak kruche i niepewne jest życie.

Pamiętam, że poczułam wielki strach przed swoją przyszłością, nie tylko tą ziemską, ale i tą wieczną. Jakiś czas te myśli kłębiły się w mojej głowie. Strach przeplatał się z pytaniami i wątpliwościami.

Zawsze byłam dobrą dziewczynką, a Pan Bóg był gdzieś blisko mojego życia, ale wtedy zdałam sobie nagle sprawę, że to za mało. Potrzebowałam Jezusa nie „gdzieś”, lecz dokładnie w centrum mojego życia.

Tego wieczoru poprosiłam Go więc po prostu, żeby mnie wypełnił i przebaczył wszystkie moje grzechy. On słyszał moją modlitwę i wyciągnął do mnie rękę. Jezus wszedł do mojego serca, a wraz z Nim pokój i radość, i pewność, że On przygotował dla mnie miejsce w niebie.

Pan Bóg zmienił moje życie. Nie muszę się już bać tego, co przyniesie jutro. On zawsze jest blisko mnie, prowadzi mnie i pomaga podejmować właściwe decyzje. Jest ze mną kiedy moje serce wypełnia niewysłowiona radość i kiedy gorzko płaczę, a na mojej drodze piętrzą się zmartwienia.

To była najlepsza decyzja w moim życiu. Nigdy nie będę w stanie w pełni wyrazić mojej wdzięczności dla Boga, za wszystko co dla mnie uczynił i co robi każdego kolejnego dnia. Chcę jednak o tym pamiętać i codziennie uwielbiać Go za to. On obdarzył mnie wszystkim co mam, daje mi to czego potrzebuję i o wiele, wiele więcej. Jest moim Przyjacielem, Nauczycielem, Doradcą… jest wszystkim. Tak bardzo chciałabym móc wyrazić to jeszcze lepiej, ale jedyne co mogę zrobić, to zawołać z głębi mojego serca:

Dziękuję Ci Panie!

Dziękuję, dziękuję, oddaję Ci dziękczynienie za wszystko co zrobiłeś

Jestem tak błogosławiony, a moja dusza odpoczywa

O Panie, składam Ci dzięki

 
Dziękuję Ci Panie za siłę, którą dajesz

By bez trudu przetrwać próby i zmagania

Gdy jest źle i gdy dobrze

nigdy nie zostawiasz mnie samego

Jesteś zawsze tuż obok mnie, słyszysz kiedy się modlę

I od mojej pierwszej modlitwy jesteś moim najdroższym przyjacielem

Więc oddaję Ci całą chwałę


Dziękuję, dziękuję, oddaję Ci dziękczynienie za wszystko co zrobiłeś

Jestem tak błogosławiony, a moja dusza odpoczywa

O Panie, składam Ci dzięki

 
Dziękuję Ci za ten moment

I zawsze będę to robił

Za każdy dzień życia oddaję Ci chwałę

Błogosławisz mi obficie

Nie zapomnę tego momentu, kiedy uczyniłeś tak wielką zmianę w moim życiu

I kiedy Twój Duch przyszedł, już nigdy nie byłem taki sam

Więc po prostu chcę Ci dziękować

 

Dziękuję, dziękuję, oddaję Ci dziękczynienie za wszystko co zrobiłeś

Jestem tak błogosławiony, a moja dusza odpoczywa

O Panie, składam Ci dzięki