A gdzie stoi kolejka do Jezusa? Drukuj Email
wtorek, 23 grudnia 2014 00:00

Przypominamy wciąż aktualną kolędę, która  nawołuje nas do odpowiedzi na  pytanie zawarte w tytule clipu.

Becky Kelly tak opisuje historię powstania tej niezwykłej piosenki:

„Kilka lat temu w centrum handlowym mój czteroletni wtedy siostrzeniec Spencer zobaczył dzieci stojące w kolejce do Świętego Mikołaja. Wiedział, że w okresie Bożego Narodzenia chrześcijanie świętują narodziny Jezusa i zapytał swoją mamę: „- A gdzie stoi kolejka do Jezusa?”.

Po powrocie z zakupów siostra opowiedziała o wszystkim tacie, który

- zainspirowany słowami Spencera - stworzył w ciągu kilku minut słowa piosenki. Po dołożeniu muzyki i nagraniu całości zaprezentował piosenkę znajomym, którym bardzo się spodobała (…). Dwa tygodnie przed zeszłorocznym Bożym Narodzeniem moi kuzyni Greg i Robbie postanowili nakręcić wideo i sprawdzić, z jakim zainteresowaniem piosenka spotka się w internecie (YouTube).

W pierwszym dniu mieliśmy aż 3000 odwiedzin, a z każdym dniem ilość oglądających wzrastała. Zaczęliśmy otrzymywać wiele emaili, telefonów i wiadomości od zainteresowanych osób (…). Miejmy nadzieję, że spostrzeżenie Spencera pobudzi wielu z nas do zastanowienia się nad miłością Jezusa i pewnego dnia wszyscy ustawimy się w kolejce, by zobaczyć naszego Pana. Jesteśmy wdzięczni naszemu Niebiańskiemu Ojcu, że możemy podzielić się naszą muzyką z Wami wszystkimi. Życzymy Wam wszystkich błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!” Opracowano na podstawie: http://wheresthelinetoseejesus.com/